2023-10-28 įvykių suvestinė

Spalio 28 d., šeštadienį, pirminiais duomenimis, užregistruoti 7 įskaitiniai eismo įvykiai, iš jų 4 – miestuose (Panevėžyje – 2, Raseiniuose, Vilniuje). Žuvo vairuotojas. Sužeisti 7 žmonės (3 nepilnamečiai: motociklo vairuotojas, 2 keleiviai). 2 asmenys nukentėjo viename įvykyje (Raseiniuose).

Tamsiuoju paros metu įvyko 2 eismo įvykiai, esant šlapiai kelio dangai – 3. Transporto priemonių susidūrimų ir nuvažiavimų nuo kelio – po 2 atvejus. Nukentėjo viešojo transporto 2 keleiviai (Panevėžyje).

23.30 val. Lazdijų rajone, Agarinių kaime, kelyje Alytus–Seirijai–Lazdijai, į priešpriešinio eismo juostą įvažiavęs automobilis „BMW 525“ nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Žuvo 24 metų vairuotojas.

Apie 10.58 val. Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje, važiuojančiame maršrutiniame autobuse „BMC“, kurį vairavo 65 metų vyras, pargriuvo ir nukentėjo 81 metų keleivė.

Apie 11.08 val. Vilniuje, T. Kosciuškos ir Sluškų gatvių sankryžoje (danga šlapia), automobilio „Peugeot“ 40 metų vairuotojas, sukdamas į kairę, nepraleido tiesiai važiavusio automobilio „Toyota Prius“, kurį vairavo 62 metų vyras, ir neišvengė susidūrimo. Nukentėjo „Toyotos“ 7 metų keleivis.

11.30 val. Šilutės rajone, Sakūtėlių kaime, krovininio automobilio „Fiat Doblo“ (iki 3,5 t) vairuotojas, bandydamas išvengti susidūrimo su į kelią (šlapias žvyrkelis) staiga įbėgusia stirna, nesuvaldė transporto priemonės. Automobilis atsitrenkė į pakelės medį, sužeistas 73 metų vairuotojas.

Apie 13.20 val. Panevėžyje, Respublikos gatvėje (danga šlapia), miesto maršrutiniam autobusui „Evobus O 530“, vairuojamam 65 metų vyro, pradėjus judėti iš stotelės, neišlaikiusi pusiausvyros griuvo ir nukentėjo 83 metų keleivė.

Apie 15.09 val. Raseiniuose, Maironio ir Algirdo gatvių sankryžoje, 20 metų vaikino vairuojamas automobilis „VW Passat“ nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio motociklo „KTM 125 Duke“ ir su juo susidūrė. Nuo smūgio motociklas dar atsitrenkė į sankryžoje sustojusį automobilį „Opel Zafira“, vairuojamą 65-erių moters. Sužeidimus patyrė ir į ligoninę pristatyti motociklu važiavę du 16 metų paaugliai. Motociklo vairuotojas teisę vairuoti turi, abu nepilnamečiai buvo su saugos šalmais.

Apie 23.47 val. Širvintų rajone, magistraliniame kelyje A2 Vilnius–Panevėžys, remontuojamo kelio ruože ant supiltos asfalto krūvos užvažiavo automobilis „KIA Niro“, nukentėjo jį vairavusi 63 metų moteris.

Pirminiais duomenimis, per parą – 54 eismo įvykiai, dėl neblaivių vairuotojų kaltės – 2 (Vilniuje ir Vilniaus rajono Žalesos kaime).

Transporto priemonių susidūrimų su gyvūnais atvejų – 27 (Biržuose (19.46 val.), Kėdainiuose (7.53 val.), Palangoje – 2 (7.59 val. ir 10.13 val.), Šiauliuose (21.08 val.) ir Ignalinos (2), Kauno, Kelmės, Kėdainių, Klaipėdos, Kupiškio, Molėtų (3), Raseinių, Rokiškio, Šakių (2), Šalčininkų (Eišiškėse), Trakų (3), Ukmergės (2), Varėnos, Vilniaus rajonuose). Susidurta su briedžiu, danieliumi, elniu, karve, stirnomis, šuniu.

Pastaba. Informacija parengta pagal pirminius duomenis, įvestus į Eismo įvykių informacinę sistemą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-11-01