2023-10-20 įvykių suvestinė

Spalio 20 d., penktadienį, pirminiais duomenimis, užregistruota 10 įskaitinių eismo įvykių, iš jų 9 – miestuose (Vilniuje – 5, Klaipėdoje – 2, Alytuje, Kaune). Tamsiuoju paros metu įvyko 2 eismo įvykiai, esant šlapiai kelio dangai – 7.

Sužeista 12 žmonių (1 nepilnametis), po 2 asmenis nukentėjo 2 eismo įvykiuose (Vilniuje).

Transporto priemonių susidūrimų atvejų – 6 (viename jų dalyvavo elektrinio paspirtuko vairuotojas), transporto priemonių užvažiavimų ant pėsčiųjų – 2 (tamsiuoju paros metu – 1). Nukentėjo viešojo transporto (autobusų) 2 keleiviai.

Apie 0.25 val. Vilniuje, Gedimino prospekte, automobilis „Toyota Prius“, vairuojamas 23 metų Uzbekistano piliečio, važiuodamas atbulas, kliudė dviračių take stovėjusią 19 metų pėsčiąją, ji nukentėjo.

Apie 8.47 val. Vilniuje, Savanorių prospekte (magistraliniame kelyje A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda) (danga šlapia), 56 metų vyro vairuojamas automobilis „Ford Transit“, važiuodamas antrąja eismo juosta, atsitrenkė į priekyje važiavusį ir stabdžiusį automobilį „Volkswagen Caddy Life“, o šis – į stovėjusį „Toyota Corolla“, kurį vairavo 62 metų vyras. Nukentėjo „Volkswageno“ 25-erių vairuotojas ir 45 metų keleivis.

Apie 8.53 val. Klaipėdoje, Liepojos gatvėje, autobuso „MAN“ 45 metų vairuotojui pradėjus važiuoti ir vėl stabdžius, salone pargriuvo ir nukentėjo 70 metų keleivė.

12 val., lyjant, Alytuje, Kauno gatvėje, ties Medelyno gatve, automobilis „Škoda Octavia“ įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „Audi A4“, vairuojamu 32 metų moters. Nukentėjo „Škodos“ 36 metų vairuotojas.

Apie 13.40 val. Kaune, Sukilėlių prospekto ir Lazūnų gatvės sankryžoje (danga šlapia), susidūrė taksi automobilis „Toyota Prius“, vairuojamas 59 metų vyro, ir „Audi A4“, kurį vairavo ir nukentėjo 23 metų vaikinas. Vienas iš automobilių išvažiavo iš šalutinio kelio.

15 val. Vilniuje, Justiniškių ir Šešuolių gatvių sankryžoje (danga šlapia), automobilis „Kia“, vairuojamas 37 metų vyro, sukdamas į dešinę, kliudė elektrinį paspirtuką, važiavusį per dviračių pervažą degant žaliam šviesoforo signalui. Nukentėjo elektrinio paspirtuko 24 metų vairuotojas.

Apie 15.24 val. Vilniuje, Minties gatvėje (danga šlapia), į stovėjusio automobilio „Toyota Yaris“ galą atsitrenkė automobilis „VW Golf“, vairuojamas 26 metų vyro. Nukentėjo „Toyotos“ 26 metų vairuotojas ir 35 metų keleivis.

15.30 val. Vilniuje, Gariūnų ir Paneriškių gatvių sankryžoje (danga šlapia), 66 metų Ukrainos pilietis, vairuodamas maršrutinį autobusą „Solaris Urbino 12“, staigiai stabdė, tuo metu salone pargriuvo keleivė. Susižeidė ir į ligoninę paguldyta 73 metų moteris.

16.30 val. Klaipėdoje, Lūžų gatvėje, automobilis „Mercedes-Benz C220“, vairuojamas 38 metų moters, partrenkė mažametį pėsčiąjį, kuris įėjo į važiuojamąją kelio dalį iš už stovėjusių automobilių. Sužeistas pusšeštų metų berniukas paguldytas į ligoninę.

Apie 20.07 val., lyjant, Varėnos rajone, krašto kelyje Valkininkų geležinkelio stotis–Daugai–Alytus, automobilis „BMW X3“, vairuojamas 25 metų vyro, lenkė sankryžoje į kairę sukusį automobilį „VW Passat“, vairuojamą 56-erių vyro, ir su juo susidūrė. Nukentėjo „Volkswageno“ 21 metų keleivė.

Pirminiais duomenimis, per parą – 72 eismo įvykiai, dėl neblaivių vairuotojų kaltės – 2 (Kaune ir Klaipėdoje).

Transporto priemonių susidūrimų su gyvūnais atvejų – 31 (susidurta su briedžiais (2), danieliumi, elniu, stirnomis, šernu, šuniu, usūriniu šuniu). Šie įvykiai: Alytuje ir Biržų (2), Kaišiadorių, Kauno (2), Kelmės (2), Klaipėdos (2), Kretingos (4), Molėtų, Pakruojo, Panevėžio (3), Plungės, Radviliškio, Šakių, Šilutės, Širvintų (2), Telšių, Trakų, Ukmergės, Vilkaviškio (2), Zarasų rajonuose.

Pastaba. Informacija parengta pagal pirminius duomenis, įvestus į Eismo įvykių informacinę sistemą.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-11-01