Trečiadienio eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės, trumpa apžvalga

Data

2020 03 19

Įvertinimas
0
2020-03-18 Atsit. i medi Utena Polic. z.jpg

Kovo 18-ąją, trečiadienį, policijos pareigūnai užregistravo, pirminiais duomenimis, 32 eismo įvykius, 6-iuose iš jų nukentėjo žmonės (7). Viename įvykyje dalyvavo neblaivus motociklo vairuotojas.

Prieš šeštą ryto Klaipėdos rajone, Sudmantų kaime, Palangos plente (magistralinis kelias A13 Klaipėda–Liepoja) (apšvietimas neįrengtas), esant šlapiai kelio dangai, lėtėjimo juostoje, transporto priemonių važiavimo kryptimi ėjusią pėsčiąją kliudė automobilis „Ford Focus“, vairuojamas 57 metų vyro. Nukentėjo 52 metų moteris, ji nuvežta į ligoninę. Tamsiuoju paros metu pėsčioji turėjo juostinį atšvaitą ant viršutinio drabužio kairės rankos, atšvaitas buvo prisegtas ir ant kuprinės.

Popietę Palangoje, Žvejų gatvėje, 41 metų vyras, vairuodamas automobilį „Mercedes-Benz“, pirminiais duomenimis, nepastebėjo į kelio ženklais pažymėtą pėsčiųjų perėją iš dešinės įėjusios pėsčiosios ir ją partrenkė. Nukentėjo 83 metų moteris, ji pristatyta į ligoninę.

Vakare (prieš devintą) gautas pranešimas, kad į ligoninę atvežta mažametė. Jos motina paaiškino, kad pavakarę (apie 16.20 val.) Vilniuje, Čiobiškio gatvėje, ketverių metų neturinčią dukterį kliudė elektriniu paspirtuku važiavęs paauglys. Mergaitei, pirminiais duomenimis, nustatytas kojos sumušimas.

Po vidurdienio Utenoje, Molėtų gatvėje, vairuojamo automobilio „Toyota Yaris“ nesuvaldė 79 metų vyras. Tiesiame ruože automobilis įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkė į medį. Nukentėjo vairuotojas, jis stebėti paguldytas į ligoninę.

Vakare, po šeštos, Kauno rajone, Lapėse, Parko gatvėje, tiesiame ruože į priešpriešinio eismo juostą įvažiavęs motociklas „KTM EXC 450“, vairuojamas neblaivaus (2,26 promilės girtumas) 41 metų vyro, susidūrė su dviračiu važiavusiu 30 metų vyru. Nukentėjo ir į ligoninę pristatyti abu eismo dalyviai.

Po devintos vakaro Kelmės rajone, Šaukėnų seniūnijoje, į pakelės griovį įvažiavo automobilis „Opel Astra“, kurį vairavo neblaivus vaikinas, gimęs 1996 metais. Jam nustatytas 2,06 promilės girtumas. Pirminiais duomenimis, žmonės nenukentėjo.

Lietuvos kelių policijos tarnyba prašo eismo dalyvių kelyje elgtis atsakingai, saugoti save. Neleiskite, kad transporto priemonę vairuotų neblaivus asmuo – apie tokius atvejus, nedelsdami ir neabejodami, informuokite skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112. Vairuotojai, kaip ir pėstieji, atkreipkite dėmesį į eismo ir važiavimo sąlygas. Suaugusieji, pasirūpinkite nepilnamečių saugiu dalyvavimu eisme.

Eismo įvykių informacinės sistemos duomenys:

 

2019 metai

2020 metai

Skirtumas

Skirtumas (proc.)

Eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės, skaičius

472

613

141

29,9

Žuvo

38

32

-6

-15,8

Sužeista žmonių

561

710

149

26,6