Prioritetas – šiurkštiems Kelių eismo taisyklių pažeidimams užkardyti

Data

2021 03 23

Įvertinimas
0
2020 m. Prev. priem. Lenkimas 2021-03-22-25 Polic. z..jpg

Šalies keliuose dėl Kelių eismo taisyklėse nustatytos lenkimo tvarkos pažeidimų bei įvažiavimo į priešpriešinio eismo juostą pažeidžiant Kelių eismo taisyklių reikalavimus įvyksta nemažai eismo įvykių, kuriuose nukenčia žmonės.

Atsižvelgdami į tai ir siekdami užtikrinti visų mūsų saugų dalyvavimą eisme, policijos pareigūnai šiomis dienomis (kovo 22–25 d.) vykdo tikslinę prevencinę priemonę, skirtą transporto priemonių vairuotojų minėtiems pažeidimams išaiškinti ir jiems užkardyti.

Įvažiavimo į priešpriešinio eismo juostą, lenkimo tvarkos, pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejams fiksuoti policijos pareigūnai naudoja neviešąjį ir mišrųjį patruliavimo būdus, visas reikalingas specialiąsias technines fiksavimo priemones (vaizdo kameras, fotoaparatus).

Šiais metais (sausio–vasario mėn.) policijos pareigūnai jau išaiškino daugiau nei 280 lenkimo taisyklių pažeidimų, beveik 200 pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejų, per 100 atvejų, kai įvažiuota į priešpriešinio eismo juostą pažeidžiant Kelių eismo taisyklių reikalavimus.

Policija primena: Dalyvavimas viešajame eisme yra atsakinga veikla, už padarytą (-us) nusižengimą (-us) teisės aktų nustatyta tvarka taikoma atsakomybė. Būkime sąmoningi ir elkimės protingai.