Pirmadienio eismo įvykiai

Data

2021 04 27

Įvertinimas
2
2021-04-26 Susid. Viln., Titnago g. Polic. z.jpg

Balandžio 26 dieną, pirmadienį, pirminiais duomenimis, 9-iuose eismo įvykiuose sužeista 10 žmonių, tarp jų 2 pėstieji, motociklo vairuotojas, viešuoju transportu važiavusi garbaus amžiaus moteris. Visi įvykiai įvyko miestuose: Vilniuje (3), Kaune ir Marijampolėje – po 2, Klaipėdoje ir Mažeikiuose. Transporto priemonių susidūrimų atvejų – 6, užvažiavimų ant pėsčiųjų – 2. Esant šlapiai kelio dangai – 4 įvykiai, tamsiuoju paros metu – 2.

Popietę, Vilniuje, Titnago gatvėje (danga šlapia), kelio vingyje susidūrė priešpriešinio eismo juostomis važiavę krovininiai automobiliai „MAN“ ir „Mercedes-Benz Actros“. Sužeistas pirmojo automobilio 60 metų vairuotojas.

Taip pat popietę, sostinėje, Dzūkų gatvėje, miesto maršrutinio autobuso 69 metų vairuotojui stabdant, salone pargriuvo ir susižeidė garbaus amžiaus moteris, kuriai 91-eri.

Po vidurdienio, Klaipėdoje, S. Daukanto ir Šaulių gatvių sankryžoje, pėsčiųjų perėjoje, 52 metų moterį kliudė ir sužeidė automobilis „Audi A4“, vairuojamas 42 metų moters.

Pavakarę, Mažeikiuose, Žemaitijos ir Viekšnių gatvių sankryžoje, automobilio „Audi A6“ vairuotoja, 33 metų moteris, sukdama į kairę, nepraleido pagrindiniu keliu tiesiai važiavusio motociklo ir su juo susidūrė. Nukentėjo 54 metų vairuotojas (paguldytas į ligoninę).

Vakare, apie pusę vienuoliktos, Kaune, Islandijos plente (apšviestas ruožas), šaligatviu ėjo ir su pavadėliu šunį vedėsi 77 metų vyras. Tuo metu elektriniu paspirtuku važiavęs asmuo, pirminiais duomenimis, užkliuvo už pavadėlio, krito, kartu pargriovė ir pėsčiąjį. Iš eismo įvykio elektrinio paspirtuko vairuotojas pasišalino. Į ligoninę nuvežtas nukentėjęs pėsčiasis.

Per parą užregistruoti, pirminiais duomenimis, 56 eismo įvykiai. Dėl neblaivių vairuotojų kaltės įvykių neužfiksuota. Transporto priemonių susidūrimų su gyvūnais – 13 (Alytaus, Kauno, Mažeikių, Panevėžio, Plungės, Radviliškio (magistraliniame A9 Panevėžys–Šiauliai), Širvintų, Telšių, Trakų – 2 (1 – magistraliniame kelyje A16 Vilnius–Prienai–Marijampolė), Utenos (magistraliniame kelyje Kaunas–Zarasai–Daugpilis), Varėnos, Vilniaus rajonuose)).

Eismo įvykių informacinės sistemos duomenys:

 

2020 metai

2021 metai (pirminiai duomenys, jie kintantys)

Skirtumas

Skirtumas (proc.)

Eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės, skaičius

711

552

159

22,4

Žuvo

43

38

5

11,6

Sužeista žmonių

811

640

171

21,1