Pareigūnai aplankė „Lakštingalos namų“ vaikus

Data

2022 11 17

Įvertinimas
0
IMG_0299-01.jpg

Tolerancijos dieną (lapkričio 16 d.) Lietuvos kelių policijos tarnybos ir Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės ,,Aras" pareigūnai aplankė „Vilniaus Lakštingalos namus“.

Po pamokų į ,,Lakštingalos namus“ sugrįžusių vaikų laukė staigmena – pareigūnų dovanos ir svečiai. Tą dieną pas juos svečiavosi ir Užimtumo tarnybos atstovai.

Dar lapkričio 7 dieną Kelių policijos tarnyboje kolegos skanavo vieni kitų keptus pyragus ir surinko pinigų vaikų poreikiui skleisti savo kūrybinius gabumus bei stiprinti motoriką. Vaikams padovanota piešimo ir lavinimo priemonių

Ne pirmus metus Lietuvos kelių policijos tarnyba padeda šių namų vaikams su negalia įgyvendinti svajones, aplanko juos, pabendrauja, papasakoja apie savo darbą, pamoko pereiti gatvę, elgtis perėjoje, primena Kelių eismo taisykles, leidžia apžiūrėti automobilius, o ,,Aras" ir ginkluotę.

Mokykla nori sudaryti vis geresnes sąlygas plėsti vaikų pasaulio pažinimo ribas pagal kiekvieno asmens gebėjimus ir sutrikimo savitumą. Įstaigai nuolat reikia šiuolaikinių ir naujų priemonių vaikams lavinti. Šiuo metu įstaiga globoja beveik 100 vaikų nuo 8 mėnesių iki 29 metų.