Lietuvos kelių policijos tarnybos kolektyvas parems vaikus

Data

2022 11 08

Įvertinimas
0

Pirmadienį (lapkričio 7 d.) Lietuvos kelių policijos tarnybos darbuotojai pradėjo nuo gerų darbų. Kolegos skanavo vieni kitų keptus pyragus ir paaukojo biudžetinei įstaigai „Vilniaus Lakštingalos namai“. Tai įstaiga, kuri prieš metus pakeitė savo vardą į jaukesnį: iš „Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo pensiono“ tapo „Vilniaus Lakštingalos namais“. Ne pirmus metus Lietuvos kelių policijos tarnyba padeda šių namų vaikams su negalia įgyvendinti svajones. Iniciatyvus ir neabejingas kolektyvas per Pyragų dieną jau kelerius metus renka aukas.

Siekdama pagrindinio tikslo – rūpintis neįgalių vaikų ir jaunuolių gerove ir atstoti jiems prarastas šeimas bei namus, „Vilniaus Lakštingalos namų“ bendruomenė dar nori sudaryti ir geresnes sąlygas atskleisti vaikams savo kūrybinius gabumus, plėsti pasaulio pažinimo ribas pagal kiekvieno asmens gebėjimus ir sutrikimo savitumą. Įstaigai nuolat reikia šiuolaikinių ir naujų priemonių meniniams gebėjimams vystyti.

Kasmet Lietuvos kelių policijos tarnybos kolektyvas, pasitaręs su įstaigos vadovais, prisideda priemonėmis ir išpildo bent dalį vaikų norų ir svajonių. Artimiausiu metu už surinktus pinigus vėl bus nupirkta jiems reikalingų priemonių.