Lietuvos kelių policijos tarnyboje apsilankė policijos kapelionas

Data

2017 12 20

Įvertinimas
1
Policijos kapelionas Algirdas Toliatas 2017 12 20.jpg

Paskutinėmis Advento dienomis Lietuvos kelių policijos tarnyboje lankėsi Lietuvos policijos kapelionas Algirdas Toliatas.

Gruodžio 20 d., likus keturioms dienoms iki šv. Kalėdų, Lietuvos kelių policijos tarnyboje apsilankęs Lietuvos policijos kapelionas Algirdas Toliatas pareigūnų ir darbuotojų bendruomenei, jų kolegoms iš kitų įmonių ir įstaigų darbuotojams linkėjo nuoširdumo, dvasiškumo, jėgų ir galimybės eiti į priekį.

"Ar sugebėsime pasitikėti Dievu ir atpažinti savo kelią? Ar mūsų pasirinktas kelias yra prasmingas mums, mūsų artimiesiems ir bendruomenei?" - susirinkusiųjų klausė A. Toliatas. Policijos dvasininkas kvietė net ir negandų akimirkomis nenuleisti rankų ir pasirinktu keliu judėti su Dievo palaima, kasdienybėje skleidžiant gerumą, dvasingumo semiantis iš kiekvienos akimirkos ir būti teisingais sau ir kitiems net ir sudėtingose gyvenimo situacijose. 

Linkėdamas atrasti savo Kalėdų prakartėlę ir eiti susitaikymo, meilės artimui suvokimo ir bendrystės keliu, policijos kapelionas išdalino kalėdaičius ir prie kuklaus Advento vaišių stalo pareigūnams, policijos ir kitų įstaigų darbuotojams ir jų šeimoms palinkėjo laimingai sutikti Kristaus gimimo šventę.