„Legalus Dragas: Šiauliai 2020“ dalyviams – ypatingi kuponai

Data

2020 08 05

Įvertinimas
0
2020-08-05 Siauliu AVPK inf. Legalus dragas 2020-08-08-09.jpg

Šių metų birželį sėkmingai startavęs projektas „Legalus Dragas“ šį savaitgalį, rugpjūčio 8 ir 9 d., persikelia į Šiaulius.

Kažkada buvusi nelegalaus „Drago“ trasa – Zokniuose esantis apleistas oro uostas, šiam savaitgaliui adrenalino mėgėjams taps legalia trasa, kurioje vyks legalios automobilių ir motociklų traukos lenktynės „Legalus Dragas: Šiauliai 2020“.

Projektą organizuojanti Lietuvos kelių policijos tarnyba, bendradarbiaudama su ilgamečiais traukos lenktynių organizatoriais DragFest.LT ir Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF), žengia dar vieną žingsnį – kviečia ne tik vairuoti ir kelyje elgtis atsakingai, bet ir parengė staigmeną – vairuotojai, kurie buvo bausti už greičio viršijimą, chuliganišką vairavimą ar dalyvavimą nelegaliose „Drago“ lenktynėse, gaus kuponus ir jau Šiauliuose vykstančiose lenktynėse dalyvaus NEMOKAMAI!

Kuponus gaus automobilių ir motociklų vairuotojai, kurie už minėtus pažeidimus teisę vairuoti susigrąžino nuo 2020 m. nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 7 dienos.

Norintys gauti kuponus turi kreiptis į Šiaulių apskr. VPK Kelių policijos tarnybą (Šiauliai, Purienų g. 48) ketvirtadienį (8–12 val. ir 13–17 val.) ir penktadienį (8–12 val. ir 13.00–15.45 val.).

Tokie kuponai bus dalijami ir ateityje kituose šalies miestuose vyksiančiuose „Legaliuose Draguose“.

Visą savaitgalį visi Šiauliuose gazuokite legaliai! Veiksmo vieta – Šiauliai, Aviacijos gatvė.

 

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija