Ketvirtadienis – transporto priemonių susidūrimai, nukentėjo vairuotojai, keleiviai

Data

2020 06 19

Įvertinimas
0
2020-06-18 Viln., Laisves pr., T. Narbuto g. vaiz.-1. Polic. z.jpg

Birželio 18-ąją, ketvirtadienį, pirminiais duomenimis, eismo įvykiuose sužeista 17 žmonių, daugiausia – vairuotojų ir keleivių. Įvyko 12 įvykių, miestuose – daugiau nei pusė jų (66 proc.): Vilniuje – 3, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Lazdijuose, Radviliškyje. Esant šlapiai kelio dangai – 3 eismo įvykiai (8 sužeisti). 2-uose įvykiuose sužeista po 3 žmonės, viename – 2. Transporto priemonių susidūrimų – 8 atvejai, viename jų susidūrė 2 dviračiais važiavę asmenys. Per parą, pirminiais duomenimis, – 70 eismo įvykių.

Prieš vidurdienį, Klaipėdoje, Pilies gatvėje, dviračių taku dviračiu važiuodama 28-erių moteris susidūrė su kitu dviratininku, kuris iš įvykio vietos nuvažiavo. Nukentėjo ir į ligoninę kreipėsi pirmoji eismo dalyvė.

Taip pat prieš vidurdienį, Tauragės rajone, Akstinų kaime, kelyje Šakvietis–Lomiai–Eidintai, 27 metų moters vairuojamas automobilis „Toyota Corolla Verso“ susidūrė su motociklu „KTM“. Sužeistas ir į ligoninę paguldytas dviratę transporto priemonę vairavęs 16-metis paauglys (teisę vairuoti atitinkamos kategorijos transporto priemonę jis turi).

Po vidurdienio, Radviliškyje, Dariaus ir Girėno gatvėje, iš automobilių stovėjimo aikštelės išvažiuodamas ir į kairę sukdamas automobilis „Renault Mégane“ nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio 63 metų vyro vairuojamo automobilio „Mitsubishi Pajero Sport“ ir su juo susidūrė. Nukentėjo „Renault“ vairavusi neblaivi 57 metų moteris (2,12 promilės girtumas). Kartu su ja važiavę du keleiviai, pirminiais duomenimis, nenukentėjo.

Popietę, po trečios, Vilniuje, Laisvės prospekto ir T. Narbuto gatvės sankryžoje, reguliuojamoje šviesoforu, automobilis „VW Passat“, vairuojamas 36 metų Baltarusijos Respublikos piliečio, įvažiavo į sankryžą, pirminiais duomenimis, degant raudonam signalui, ir susidūrė su kertamuoju keliu važiavusiu „Kia“ markės automobiliu, vairuojamu 47-erių vyro. Nuo smūgio šis automobilis atsitrenkė į du šviesoforus, vienas jų, virsdamas, kliudė šaligatvyje stovėjusią pėsčiąją. Nukentėjo 82 metų moteris.

Pavakarę, prieš pusę penkių, Šakių rajone, Pelenių kaime, kelyje Lukšiai–Gerdžiūnai–Kriūkai (danga šlapia), vairuojamo automobilio „Volvo S60“ nesuvaldė 19 metų vaikinas. Tiesiame ruože automobilis įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir atsitrenkė į pakelės medį. Sužeisti vairuotojas, 17-os ir 18 metų keleiviai.

Prieš pusę devynių vakaro, lyjant, Kaune, Verkių ir Ašmenos 1-osios gatvių sankryžoje, 76 metų vyro vairuojamas automobilis „Citroën“ įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu „Opel Vectra“. Nukentėjo „Opelio“ 26 metų vairuotojas ir 70 metų moteris, važiavusi „Citroëne“.

Vakare, prieš vidurnaktį, lyjant, Radviliškio rajone, Velžių kaimo teritorijoje, magistraliniame kelyje A9 Panevėžys–Šiauliai, susidūrimo su į kelią tiesiame ruože įbėgusiu laukiniu gyvūnu neišvengė automobilio „VW Passat“ 33 metų vairuotojas. Nukentėjo vairuotojas ir du keleiviai, 22-ejų mergina ir 23-ejų vaikinas. Briedis nugaišo.

Eismo įvykių informacinės sistemos duomenys:

 

2019 metai

2020 metai

Skirtumas

Skirtumas (proc.)

Eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės, skaičius

1 293

1 159

-134

-10,4

Žuvo

67

64

-3

-4,5

Sužeista žmonių

1 541

1 343

-198

-12,8