Ketvirtadienis – daugiausia transporto priemonių susidūrimų

Data

2020 06 26

Įvertinimas
0
2020-06-25 Nuvaz. nuo kelio Anyksc. r., magistr. k. A6 Polic. z.jpg

Birželio 25 dieną, ketvirtadienį, policijos pareigūnai užregistravo, pirminiais duomenimis, 48 eismo įvykius. Įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės, – 10, iš jų 9 – miestų gatvėse (Kaune ir Šiauliuose – po 2, Klaipėdoje, Panevėžyje, Anykščiuose, Marijampolėje, Kėdainiuose). Sužeista 10 eismo dalyvių, tarp jų – 4 vairuotojai (1 – motociklu važiavęs ir praktinį vairavimo egzaminą laikęs vyras). Nukentėjo 3 pėstieji (2 – pėsčiųjų perėjose), į įvykius pateko 2 dviračiais važiavę vyrai, vienas jų, važiuodamas per pėsčiųjų perėją, atsitrenkė į automobilį. Daugiausia – transporto priemonių susidūrimų (4).

Ryte, po devintos, Šiauliuose, Ežero ir Vilniaus gatvių sankryžoje, į kairę sukdamas motociklas „Yamaha“, vairuojamas 56 metų vyro (laikė A kategorijos vairavimo egzaminą), nepraleido tiesiai važiavusio automobilio „Seat Leon“, kurį vairavo 39-erių moteris, ir su juo susidūrė. Nukentėjęs vyras nuvežtas į ligoninę.

Prieš aštuntą ryto, Kaune, Maironio gatvėje, į kairę sukdamas automobilis „Peugeot 307“, vairuojamas 45 metų moters, kliudė pėsčiųjų perėja ėjusią pėsčiąją. Nukentėjo ir į ligoninę nuvežta 56 metų moteris.

Popietę, Marijampolėje, Draugystės ir Dariaus ir Girėno gatvėje, prieš kelio ženklais pažymėtą pėsčiųjų perėją nesustojo ir ja ėjusią 57 metų moterį partrenkė automobilis „Nissan Murano“, vairuojamas 52-ejų moters. Nukentėjusi pėsčioji pristatyta į ligoninę.

Prieš vidurdienį, Anykščiuose, J. Biliūno gatvėje, iš automobilių stovėjimo aikštelės išvažiuodamas ir į dešinę sukdamas 70 metų vyro vairuojamas automobilis „VW Caddy“ kliudė ir sužeidė šaligatviu ėjusią 60 metų moterį (paguldyta į ligoninę).

Popietę (15 val.), Šiauliuose, Aido ir Gardino gatvių sankryžoje, į dešinėn sukusio automobilio „Opel Zafira“, vairuojamo 74 metų vyro, galines kairės pusės dureles atsitrenkė per pėsčiųjų perėją dviračiu važiavęs 25 metų vaikinas, per eismo įvykį jis ir nukentėjo.

Po ketvirtos po pietų, Kaune, Brastos gatvėje, dviračių taku dviračiu važiavęs 44 metų vyras, vengdamas susidūrimo su iš degalinės teritorijos išvažiuojančiu automobiliu „Ford Transit“ (50 metų vairuotojas), stabdė dviratį ir griuvo. Nukentėjusysis nuvežtas į ligoninę.

Po pirmos po pietų, Anykščių rajone, Geležinėlės kaimo teritorijoje, magistraliniame kelyje A6 Kaunas–Zarasai–Daugpilis, vingyje į kairę vairuojamo automobilio „VW Passat“ nesuvaldė 42 metų vyras. Automobilis nuvažiavo nuo kelio į dešinę ir apvirto. Nukentėjo vairuotojas. Trys keleiviai, 42-ejų vyras ir 8 bei 9 metų berniukai, pirminiais duomenimis, nesužeisti.

Birželio 26-osios, penktadienio, eismo įvykis, kuriame žuvo 2 žmonės. Naktį (apie 1.25 val.) Kėdainių rajone, Josvainių miestelyje, automobilis „Mercedes-Benz C180“, vairuojamas 48 metų Ukrainos piliečio (galbūt neblaivaus), atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „Audi A4“, kuris nuo smūgio atsitrenkė į pakelės medį. „Mercedesas“ po susidūrimo nuvažiavo nuo kelio, trenkėsi į tvorą ir namo sieną. Per eismo įvykį žuvo automobilio „Audi“ 22 metų vairuotojas ir kartu važiavęs 18 metų vaikinas. „Mercedeso“ vairuotojas sužeistas.

Eismo įvykių informacinės sistemos duomenys (iki 2020-06-25 įskaitytinai):

 

2019 metai

2020 metai

Skirtumas

Skirtumas (proc.)

Eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės, skaičius

1 379

1 247

-132

-9,6

Žuvo

73

66

-7

-9,6

Sužeista žmonių

1 645

1 437

-208

-12,6