Ketvirtadienio eismo įvykiuose sužeista 12 žmonių, visiškai girtas vilnietis atsidūrė areštinėje

Data

2018 10 05

Įvertinimas
0
senjoras greitoji policija galas .jpg

Pirminiais duomenimis, spalio 4 d., ketvirtadienį, mūsų šalies keliuose įvyko 11 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 12 žmonių. Sužeista 1 nepilnametė, 15-metė automobilio keleivė. Per parą įvyko 41 techninis eismo įvykis, vieną sukėlė neblaivus vairuotojas. Per parą įvyko 7 susidūrimai su laukiniais gyvūnais, 2 užvažiavimai ant pėsčiųjų.

7.15 val., Kaune, Panerių ir Varnių g. sankryžoje esančioje reguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje, 38 m. moteris, vairavo automobilį „Citroen C4“ ir sustojo prie pėsčiųjų perėjos praleisti per perėją einančius pėsčiuosius. Automobiliui pradėjus važiuoti, į pėsčiųjų perėją įvažiavo dviratis, vairuojamas 34 m. vyro ir susidūrė su moters vairuojamu automobiliu. Atvykę medikai nustatė dviratininkui galvos ir kojos sumušimus.

7.37 val., Molėtuose, Vilniaus g., 79 metų senjoras, vairuodamas automobilį „Mitsubishi Colt“ nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir atsitrenkė į priekyje sankryžoje prieš posūkį į kairę sustojusį automobilį „Audi A4“. Įvykio metu buvo sužeistos automobilyje „Audi A4“ važiavusi 15-metė keleivė, kuri dėl galvos traumos buvo pristatyta į gydymo įstaigą.

7.53 val., Raseinių r., kelyje Ariogala–Raseiniai–Kryžkalnis, 33 m. moteris, vairuodama automobilį „Chevrolet Spark“, buvo neatidi, apakinta saulės nepastebėjo dviračiu važiavusio 56 m. vyro, kuris dėvėjo šviesą spindinčią liemenę ir važiavo kelio pakraščiu ir kliudė jį automobilio veidrodėliu. Sužeistam dviračio vairuotojui buvo suteikta medikų pagalba.

8.36 val. Vilniuje, Žalgirio ir Linkmenų g. šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje, 33 m. vyro vairuojamas automobilis „VW Passat“ susidūrė su į sankryžą įvažiavusiu ir degant žaliai rodyklei į kairę sukusiu automobiliu „Škoda Superb“, vairuojamu 38 m. vyro. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio „VW Passat vairuotojas, kuris gydomas ambulatoriškai.

13.10 val. Kauno r., Alšėnų sen., Poderiškių k., Juragių kelyje, nereguliuojamoje sankryžoje šalutiniu keliu važiavęs sunkvežimis „MAN“ įvažiavo į sankryžą nepraleidęs pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Opel Vectra“ ir su juo susidūrė. Iš eismo įvykio vietos dėl daugybinių plėštinių žaizdų į Kauno klinikas pristatytas ir paguldytas lengvojo automobilio vairuotojas.

19.46 val., Panevėžio r., magistraliniame kelyje Vilnius–Panevėžys, 44 m. vyras, vairuodamas automobilį „Ford“, tamsiuoju paros metu važiuodamas pirmąja eismo juosta, nepastebėjo ir partrenkė į kelią netikėtai įbėgusį išbėgusį laukinį gyvūną (briedį). Šalia, antrąja eismo juosta važiavęs automobilis „Renault Scenic“, kurį vairavo 38 m. vyras, taip pat kliudė laukinį gyvūną, šiam automobiliui iš galo važiavęs krovininis automobilis „Volvo FH142T“ taip pat užvažiavo ant partrenkto briedžio. Kelio atkarpa, kurioje įvyko eismo įvykis, buvo paženklinta kelio ženklu „Laukiniai žvėrys“. Įvykio metu buvo sužeistas automobilio „Renault Scenic“ vairuotojas ir kartu važiavusi 54 m. keleivė, sužeistieji gydomi ambulatoriškai.

20.24 val., Vilniuje, Parko g., gyvenamųjų namų kieme, visiškai girtas 40-metis vyras, vairuodamas automobilį „Toyota Yaris“, kliudė kieme stovėjusį automobilį „Volvo“ ir bandė pasprukti iš įvykio vietos. Įvykį sukėlusiam vairuotojui, kuris prisipažino alkoholį vartojantis ne pirmą mėnesį, nustatytas sunkus, 3,58 prom. girtumas. Įtariamas nusikalstamos veikos padarymu vilnietis uždarytas į areštinę.

Eismo įvykių statistika:
 

2017 metai

2018 metai

Skirtumas

Skirtumas (proc.)

Eismo įvykių

2 243

2 434

191 8,52

Žuvo žmonių

139 128 -11 -7,91

Sužeista žmonių

2 643 2 874 231 8,74

Lietuvos kelių policijos tarnyba dėkoja kiekvienam pilietiškam eismo dalyviui, pranešančiam policijai apie pastebėtus galimai neblaivius vairuotojus ir kitus keliančius grėsmę viešosios tvarkos ir Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Puoselėkime saugią aplinką kartu.