Ketvirtadienio eismo įvykiai

Data

2020 12 11

Įvertinimas
0
2020-12-10 Siauliai, Krymo g. Polic. z.jpg

Gruodžio 10-ąją, ketvirtadienį, policijos pareigūnai užregistravo, pirminiais duomenimis, 79 eismo įvykius. 6-iuose įvykiuose sužeisti 6 žmonės (vairuotojai, pėstieji, keleivis, dviračio vairuotojas). Miestuose – 5 eismo įvykiai (Vilniuje – 2, Šiauliuose, Panevėžyje, Vievyje). Tamsiuoju paros metu – 2, esant apsnigtai (slidžiai) kelio dangai – 2 įvykiai.

Prieš aštuntą ryto, sningant, Kalvarijos savivaldybėje, Orijos kaime, kelyje Kalvarija–Sangrūda–Mockai, „Audi“ markės automobilio nesuvaldė 38 metų vyras. Automobilis nuvažiavo nuo kelio į griovį ir apvirto. Nukentėjo 60 metų keleivė. Vairuotojas, kaip ir 57 metų keleivis, pirminiais duomenimis, sužeidimų išvengė.

Vienuoliktą ryto, Vilniuje, Stepono Batoro gatvėje, vingiuotoje nuokalnėje, susidūrė trys tarnsporto priemonės. 65 metų vyro vairuojamas krovininis automobilis „MAN“ dėl saugaus atstumo nesilaikymo atsitrenkė į priekyje sustojusį „Ford Transit“, šis – į sustojusį traktorių „BMT 500-2“, kurį vairavo 44-erių vyras. Nukentėjo „Fordo“ 28 metų vairuotojas.

Popietę, sostinėje, Architektų gatvėje, pirminiais duomenimis, pariedėjus vienam automobiliui, prie kito automobilio buvo prispausta ir nukentėjo 77 metų pėsčioji.

Prieš pirmą po pietų, Vievyje (Elektrėnų sav.), Vilniaus gatvėje, į kairę sukdamas automobilis „Peugeot 607“, vairuojamas 29 metų vyro, partrenkė ir sužeidė 60 metų pėsčiąją.

Popietę, Panevėžyje, Ramygalos gatvėje, prie šaligatvio sustojusio automobilio „Toyota Corolla Verso“ 52 metų vairuotojas, neįsitikinęs, kad tai nekelia pavojaus ir netrukdo kitiems eismo dalyviams, atidarė dureles, kurios kliudė dviračiu važiavusį senjorą. Į ligoninę paguldytas nukentėjęs 81 metų vyras.

Prieš vidurnaktį, Šiauliuose, Krymo gatvėje, esant slidžiai kelio dangai, į pakelės medį atsitrenkė BMW markės automobilis. Nukentėjo jį vairavęs 29 metų vyras.

Per parą – 22 eismo įvykiai, kai transporto priemonės susidūrė su į kelią įbėgusiais gyvūnais (žmonės nenukentėjo). Šie įvykiai: Vilniuje (2), Palangoje (magistraliniame kelyje A13 Klaipėda–Liepoja), Druskininkų ir Kalvarijos savivaldybėse, Anykščių, Biržų, Jurbarko, Kretingos (2), Molėtų, Prienų, Raseinių (3), Rokiškio, Šiaulių (magistraliniame kelyje A11 Šiauliai–Palanga), Šilalės, Šilutės, Vilniaus (3) rajonuose.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia visų eismo dalyvių dėmesį į gana nepalankias eismo sąlygas (šlapdriba, lietus, lijundra). Pavojų ypač kelia plikledis. Vairuotojai ir pėstieji, elkimės atsakingai, neskubėkime. Slidūs gali būti ne tik važiuojamosios kelio dalies ruožai, bet ir šaligatviai. Į tai atsižvelkite ir visuomeniniu transportu važiuojantieji, įlipdami ar išlipdami iš jo. Be to, dėl žmonių įnešamo sniego į visuomeninį transportą ir salone grindys gali būti slidžios. Saugokime save, rūpinkimės vieni kitais, kad mūsų kelionės būtų saugios.

Eismo įvykių informacinės sistemos duomenys:

 

2019 metai

2020 metai (pirminiai duomenys, jie tikslinami ir keičiasi)

Skirtumas

Skirtumas (proc.)

Eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės, skaičius

3 009

2 787

-222

-7,4

Žuvo

173

161

-12

-6,9

Sužeista žmonių

3 567

3 185

-382

-10,7