Pas vienišus senolius keliauja Šiaulių Sauliaus Sondeckio meno mokyklos mokinių atvirukai ir policijos darbuotojų saldžios dovanos

Policijos darbuotojais šiais metais kolektyvė organizavo gražią iniciatyvą, su šventėmis pasveikinti ir paruošti atvirukus vienišiems senoliams, pas kuriuos į svečius per šventes keliaus "Caritas" savanoriai.

Kai planavome rašyti atvirukus vienišiems senoliams, kartu sugalvojome įdėti po mažą indelį medaus ir po kelis saldainius, tačiau norinčiu prisidėti policijos darbuotojų atsirado tiek, kad tas planuotas „truputis” išaugo į maišus pačių skaniausių saldainių, į tris dėžes ir maišą skanumynų! Kiti iškarto nešė supakuotus rinkinius medaus, šokolado, saldainių dėžučių, sausainių rinkinius...

Neįtikėtinai nuoširdžią, išskirtinę dovaną pateikė Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos 6 klasės mokiniai, kurie savo rankomis sukūrė unikalius, vienetinius  atvirukus!

Lauknešėlis gruodžio 17 d., pirmadienį buvo pristatytas į Vilniaus arkivyskupijos "Caritą", o šventiniu laikotarpiu savanoriai aplankys vienišus senelius ir perduos kiekvieno rankų ir širdies šiluma turinčias dovanėles ir  ranka pasirašytus atvirukus.

 Kaip padėka kiekvienam, "Carito" darbuotojai perdavė  5 baltas Carito žvakes, kaip ugnies tiltą į širdžių šilumą, kuria pasidalinome..

Kai jaukioje mylimų žmonių apsuptyje ragausime Kūčių patiekalus, prisiminsie, kad kažkam sukūrėme saldžią akimirką, minutę laimės ir tikėjimo, kad šiam pasaulyje būna vienišų žmonių, bet kol esame mes šalia, jie ne vieni..

Įrašų
puslapyje