Per kiek laiko yra apdorojama mano pateikta informaciją?

Atvejais, kai Kelių eismo taisyklių pažeidimas užfiksuotas pažeidimų fiksavimo sistemomis ne asmens, įtariamo administracinio nusižengimo padarymu, akivaizdoje ir asmeniui užpildžius visą būtiną informaciją ir šie pateikti duomenys gali būti apdorojami automatiniu būdu, tokia informacija iš karto apdorojama automatiniu būdu, t. y. administracinio nusižengimo protokolas surašomas nurodytam asmeniui ar suformuojamas pranešimas apie užfiksuotą administracinį nusižengimą.

Atvejais, kai pateikti duomenys negali būti apdorojami automatiniu būdu (nenurodomas asmuo vairavęs asmenį, nurodomas asmuo, kuris neturi Lietuvos Respublikoje išduoto asmens kodo ar nurodomi ne visi privalomi duomenys) tokiais atvejais apdorojami ir peržiūrimi  darbuotojų, tiriančių konkretų administracinį nusižengimą. Informacija apie priimtą ar atmestą informacija yra atvaizduojama, prisijungus prie Elektroninių paslaugų portalo, asmeninėje paskyroje.

Atkreipiame dėmesį, kad Jūsų pateikta informacija patalpinama Administracinių nusižengimų registre prie atitinkamos administracinio nusižengimo bylos ir yra matoma tiriančio ar nagrinėjančio pareigūno, todėl papildomai teikti informaciją kitais būdais (elektroniniu paštu, paštu, atvykstant į įstaigą ar telefonu) nereikia.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-05-18