Kaip pateikti skundą administracinio nusižengimo byloje, nes mano atžvilgiu priimtas nutarimas?

Prisijunkite prie Elektroninio paslaugų portalo https://epaslaugos.ird.lt, savo paskyroje pasirinkite „Administraciniai nusižengimai“->Administracinėn atsakomybėn traukiamiems asmenims“. Lange matysite informaciją apie administracinius nusižengimus. Pasirinkite įrašą dėl kurio norite pateikti skundą, t. y.  dešinėje pusėje paspaudus mygtuką  „Veiksmai“ matysite  meniu su galimais veiksmais.

1. Pasirinkite veiksmą „Skundo teikimas“.

2. Spauskite „Teikti skundą dėl nutarimo administracinio nusižengimo byloje“.

3. Atvejais, kai nuo nutarimo administracinio nusižengimo byloje priėmimo praėjo 20 ir daugiau kalendorinių dienų, privalote nurodyti svarbias priežastis dėl ko praleistas terminas. Skundo padavimo terminą rašytinio proceso tvarka gali atnaujinti apylinkės teismas.

Atvejais, skundo padavimo terminas (20 kalendorinių dienų) nepraleistas, užpildoma skundžiamo nutarimo administracinio nusižengimo byloje esmė, apskundimo pagrindai ir motyvai, bei yra galimybė įkelti norimus dokumentus.

4. Taip pat galite užpildyti savo kontaktinius duomenis, bei nurodyti informavimo būdus ar būdą kaip norėtumėt būti informuojamas apie Jūsų  pateiktos informacijos nagrinėjimo eigą.
Privalote patvirtinti, kad pateikta informacija yra teisinga, bei spausti mygtuką „Išsaugoti“.

Atlikus šiuos veiksmus Jūs jau būsite pateikę skundą.

Informuojame, kad yra ribojamas skundo teksto simbolių skaičius (numatyta 4000 simbolių).

Galima ir prisegti jau parengtą skundo dokumentą.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-05-18