Kaip pateikti informaciją apie juridinį asmenį, kuris nusižengimo metu valdė transporto priemonę (kai transporto priemonė parduota, ją valdė kitas asmuo ar kita)?

Prisijungę prie  Elektroninio paslaugų portalo https://epaslaugos.ird.lt/ savo paskyroje pasirinkite „Administraciniai nusižengimai“->Administracinėn atsakomybėn traukiamiems asmenims“. Lange matysite informaciją apie administracinius nusižengimus. Pasirinkite įrašą dėl kurio norite pateikti informaciją, t. y.  dešinėje pusėje paspaudus mygtuką  „Veiksmai“ matysite  meniu su galimais veiksmais.

1. Pasirinkite veiksmą „Transporto priemonės naudotojo teikimas“.

2. Atvejais, kai žinote visus transporto priemonės savininko (valdytojo) duomenys pasirinkite langą „Teikiu informaciją apie asmenį, kuris valdė transporto priemonę“.


3. Pasirinkite asmens tipą „Juridinis asmuo“, kad galėtumėt užpildyti kitus duomenis.

4. Užpildykite privalomus duomenis, kai juridinis asmuo registruotas Lietuvos Respublikoje: juridinio asmens kodą (jis privalomas), juridinio asmens pavadinimas ir adresą.

Atvejais, kai juridinis asmuo registruotas ne  Lietuvos Respublikoje privaloma užpildyti šiuos duomenis: juridinio asmens pavadinimas, juridinio asmens kodas, miestas, gatvės pavadinimas/numeris, namo numeris, buto numeris, pašto kodas.

Taip pat Jūs galite pateikti Jums žinomą  papildomą informaciją lange „Papildoma informacija“ ir/ar įkelti papildomus dokumentus, patvirtinančius Jūsų pateiktą informaciją, asmens ar savo kontaktinius duomenis.

Norėdami gauti informaciją, kada Jūsų pateikta informacija bus apdorota arba atmesta, užpildykite kokiu būdu norite būti informuojami.

Užpildę visą informaciją privalote patvirtinti, kad pateikta informacija teisinga ir susipažinote su atsakomybe, tuomet spauskite mygtuką „Pateikti“.

Pastaba. Pateikę informaciją ir Jums sužinojus naujas aplinkybes, pavyzdžius nustatėte, kad transporto priemonę valdė kitas asmuo spauskite mygtuką „Atšaukti“, tuomet galėsit pateikti naują informaciją. Atšaukti pateiktą informaciją galite tik tada, jeigu ji nebuvo dar apdorota automatiniu būdu ar institucijos darbuotojo.

Jūsų pateikta informacija yra patalpinama Administracinių nusižengimų registre prie atitinkamos administracinio nusižengimo bylos ir papildomai informacijos Jums nereikia pateikti kitais būdais, apdorojus institucijos darbuotojui informaciją, Jūs savo paskyroje matysite šią informaciją.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-05-18