Gavau per vieną dieną kelis analogiškus pranešimus apie paskirtą baudą už tą patį administracinį pažeidimą (pvz. už vairavimą transporto priemonės be privalomosios techninės apžiūros ar be civilinės atsakomybės privalomojo draudimo). Ar turiu mokėti baudą už visus pažeidimus, ar tik už vieną?

Prisijunkite prie  Elektroninio paslaugų portalo https://epaslaugos.ird.lt/ savo paskyroje pasirinkite „Administraciniai nusižengimai“->Administracinėn atsakomybėn traukiamiems asmenims“. Lange matysite informaciją apie administracinius nusižengimus. Pasirinkite įrašą dėl kurio norite pateikti informaciją, t. y.  dešinėje pusėje paspaudus mygtuką  „Veiksmai“ matysite  meniu su galimais veiksmais.

1. Pasirinkite veiksmą „Transporto priemonės naudotojo teikimas“.

2. Atvejais, kai norite informuoti, kad nesate susijęs su užfiksuotu administraciniu nusižengimu spauskite „Informuoju, kad nusižengimo metu nebuvau transporto priemonės savininkas (valdytojas) arba nusižengimo užfiksuotas klaidingai“.

3. Užpildykite informaciją, kurią norite pateikti ir/ar įkelti papildomus dokumentus, patvirtinančius Jūsų pateiktą informaciją, asmens ar savo kontaktinius duomenis.

4. Norėdami gauti informaciją, kada Jūsų pateikta informacija bus apdorota arba atmesta, užpildykite kokiu būdu norite būti informuojami.

Užpildę visą informaciją privalote patvirtinti, kad pateikta informacija teisinga ir susipažinote su atsakomybe, tuomet spauskite mygtuką „Pateikti“.

Pastaba. Pateikę informaciją ir Jums sužinojus naujas aplinkybes, pavyzdžius nustatėte, kad transporto priemonę valdė kitas asmuo spauskite mygtuką „Atšaukti“, tuomet galėsit pateikti naują informaciją. Atšaukti pateiktą informaciją galite tik tada, jeigu ji nebuvo dar apdorota automatiniu būdu ar institucijos darbuotojo.

Jūsų pateikta informacija yra patalpinama Administracinių nusižengimų registre prie atitinkamos administracinio nusižengimo bylos ir papildomai informacijos Jums nereikia pateikti kitais būdais, apdorojus institucijos darbuotojui informaciją, Jūs savo paskyroje matysite šią informaciją.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-05-18