Kur kreiptis norint įsirengti kelio ženklą (ar kelio užtvarą) daugiabučio namo kieme ar privačioje teritorijoje?

Dėl kelio ženklo (ar kelio užtvaro) įrengimo reikia kreiptis vienu iš toliau nurodytų būdų, atsižvelgiant į tai, kas yra žemės, kurioje bus įrengiamas kelio ženklas (ar kelio užtvaras), savininkas.

1. Su parengtu projektu Jums reikia kreiptis į savivaldybę (bus pasirašoma žemės nuomos sutartis,  gaunamas žemės savininko sutikimas).
2. Jums reikia kreiptis į apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą. Būtina pateikti projektą, dokumentus, patvirtinančius, kad buvo suderinta su savivaldybe, ir dokumentą, patvirtinantį, kad gyventojai sutinka dėl kelio ženklo (ar kelio užtvaro) įrengimo (tai gali būti gyventojų susirinkimo protokolas su parašais, sutikimas dėl kelio ženklo įrengimo su visų gyventojų parašais ir kt.). 

galite iš karto kreiptis į apskrities vyriausiojo policijos komisariato kelių policijos padalinį su pirmiau nurodytais dokumentais. Atkreipiame dėmesį, kad kartu turi būti pateiktas ir žemės savininko sutikimas.

Pateikti prašymą dėl kelio ženklo (ar kelio užtvaro) įrengimo (kartu su pirmiau nurodytais dokumentais) galima:

• interneto svetainėje https://epilietis.lrv.lt/ (asmens tapatybei identifikuoti pakanka el. bankininkystės prisijungimų);

el. paštu [email protected];
      
Prašymas turi būti pasirašytas kvalifikuotu elektroniniu parašu. Suformuoti tokį dokumentą be papildomos programinės įrangos galite VĮ Registrų centro interneto svetainėje https://www.gosign.lt.
Jei neturite tokios galimybės, tada galite el. paštu atsiųsti prašymą, kuris būtų pasirašytas ranka, kartu pateikdami savo asmens tapatybės kortelės ar paso kopiją. 

atvykus į bet kurį policijos komisariatą.

Prašymas turi būti adresuotas tam apskrities vyriausiojo policijos komisariato kelių policijos padaliniui, kurio teritorijoje planuojama įrengti kelio ženklą ir (ar) kelio užtvarą.  

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-04-19