Balandžio 24 d., antradienį, šalies keliuose įvyko 5 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 5 žmonės

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, balandžio 24 d., antradienį, šalies keliuose įvyko 5 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 5 žmonės. Neblaivūs vairuotojai sukėlė du eismo įvykius. Per parą policija užregistravo 40 techninių eismo įvykių, kuriuose žmonės nenukentėjo. Pareigūnai antradienį nustatė 14 neblaivių vairuotojų, 6 iš jų girtumas viršijo 1,5 promilės, taip pat išaiškinta 18 asmenų, vairavusių neturint tam teisės, nustatyti 136 pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų pažeidimai.

Ryte, 9.22 val., Vilniuje, Minsko plente, 39 m. moteris, vairuodama automobilį „Volvo XC90“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir atstumo, nesugebėjo automobilio sustabdyti ir atsitrenkė į priekyje važiavusį automobilį „Audi 80“, kurį vairavo 37 m. moteris. Įvykio metu buvo sužeista pastarojo automobilio vairuotoja, ji gydoma ambulatoriškai.

10.47 val., Trakų r., magistraliniame kelyje Vilnius–Prienai–Marijampolė, 44 m. vyras, vairuodamas vilkiką „MAN“ su priekaba, buvo neatidus ir nedėmesingas, nepastebėjo priekyje prieš posūkį į kairę sustojusio automobilio „Suzuki Grand Vitara“ ir į jį atsitrenkė. Susidūrimo metu buvo sužeistas lengvojo automobilio vairuotojas, vyras paguldytas į ligoninę.

Vidurdienį, 12.19 val. Vilniuje, Jono Basanavičiaus g.–Pylimo g. sankryžoje, maršrutinio autobuso „MAN“ 60 m. vairuotojas, sankryžoje sukdamas į dešinę, partrenkė per pėsčiųjų perėją ėjusią 72 m. pėsčiąją. Dėl patirtų sužalojimų moteris gydoma ambulatoriškai.

15.00 val., Šilutės r., Žemaičių Naumiesčio miestelyje, Stepono Dariaus ir Stasio Girėno g., 29 m. vyras, būdamas neblaivus, vairavo automobilį „Audi 80“, kirto ištisinę kelio ženklinimo liniją ir prieš pėsčiųjų perėją lenkė ta pačia kryptimi važiuojantį ir į kairę sukantį automobilį „VW Passat“, kurį vairavo 47 m. vyras. Susidūrimo metu pastarojo automobilio vairuotojas buvo sužeistas ir dėl daugybinių sužalojimų paguldytas į ligoninę. Eismo įvykį sukėlusiam „Audi 80“ vairuotojui buvo nustatytas sunkus, 2,60 prom. girtumas, vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į policijos areštinę.

Lietuvos kelių policijos tarnyba primena, kad net mažiausias alkoholio kiekis gali tapti skaudaus eismo įvykio priežastimi. Dėkojame pilietiškiems eismo dalyviams, pranešantiems policijai apie šiurkščius Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Tik bendrais veiksmais galime pasiekti saugumą mūsų keliuose.

Paskutinė atnaujinimo data: 2018-05-04