Balandžio 23 d., pirmadienį, šalies keliuose įvyko 16 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 18 žmonių

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, balandžio 23 d., pirmadienį, šalies keliuose įvyko 16 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 18 žmonių, tarp kurių – 3 nepilnamečiai. Policija užregistravo 63 techninius eismo įvykius, kuriuose žmonės nenukentėjo, vieną eismo įvykį sukėlė neblaivus vairuotojas. Per parą pareigūnai nustatė 24 neblaivius vairuotojus, 12 iš jų girtumas viršijo 1,5 promilės. Nustatyti 22 asmenys, vairavę neturėdami tam teisės, išaiškinta 30 neblaivių dviračius vairavusių asmenų.

Ryte, 7.37 val., Panevėžyje, Molainių g.–Žygeivių g. sankryžoje, 57 m. vyras, vairuodamas automobilį ,,Audi A3“, nesustojo prieš nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ir partrenkė per perėją ėjusią 7 m. mergaitę. Dėl galvos traumų nepilnametė paguldyta į vaikų reanimacijos skyrių.

16.43 val. Šiauliuose, Dubijos–Žemaitės gatvių šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje, 21 m. vyras, saugos tarnybos inkasacijos automobiliu „Peugeot Partner“ sukdamas į kairę, nedavė kelio tiesiai važiavusiam sunkvežimiui „Renault Premium“ ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu buvo sužeisti du saugos tarnybos darbuotojai, kurie dėl daugybinių sužalojimų gydomi ligoninės reanimacijos skyriuje.

Vakare, 21.40 val., Ignalinos r., kelyje Kazokinė–Ceikiniai–Mielagėnai, 43 m. vyras, vairuodamas automobilį „Audi 80 Avant“, įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su traktoriumi „John Deere“, kurį vairavo 32 m. vyras. Dėl patirtų sužalojimų automobilio „Audi“ vairuotojas buvo pristatytas į ligoninę.

22.50 val., Joniškio r., Gataučių sen., Stupurų k., tamsiuoju paros metu, neapšviestame kelio ruože nenustatytas automobilis kliudė be atšvaitų ir žibintų važiavusį dviratį, kurį vairavo neblaivus 45 m. vyras, kuris nedėvėjo šviesą atspindinčios liemenės ir tamsoje buvo nematomas. Dviratininką kliudęs automobilis iš įvykio vietos pasišalino. Dėl patirtų sužalojimų dviračio vairuotojas paguldytas į ligoninę.

Lietuvos kelių policijos tarnyba primena, kad alkoholio vartojimas negali būti derinamas su dalyvavimu eisme, o net mažiausias alkoholio kiekis gali tapti skaudaus eismo įvykio priežastimi. Linkime saugiai pasiekti kiekvieną kelionės tikslą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2018-05-04