2020-03-31 įvykių suvestinė

Šių metų kovo paskutiniąją dieną, antradienį, pirminiais duomenimis, 5-iuose eismo įvykiuose sužeisti 5 žmonės, nukentėjo lengvųjų automobilių vairuotojai ir pėstieji (1 įvykis – pėsčiųjų perėjoje). Pirminiais duomenimis, Vilniuje įvyko 3 eismo įvykiai. Neblaivus vairuotojas dalyvavo 1 įvykyje (nukentėjo pats kaltininkas). Policijos pareigūnai per parą, pirminiais duomenimis, užregistravo 26 eismo įvykius.

Ryte, prieš pusę aštuonių, Vilniuje, Galvės ir Račkūnų gatvių sankryžoje, 53 metų vyro vairuojamas krovininis automobilis „DAF“ dėl saugaus atstumo nesilaikymo atsitrenkė į priekyje važiavusį ir sukti į kairę pristabdžiusį „Ford Galaxy“. Nukentėjo šio automobilio 43 metų vairuotoja.

Popietę sostinėje, Olandų gatvės ir Kirtuko alėjos sankryžoje, per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusią pėsčiąją partrenkė ir sužeidė automobilis „Renault Mégane Scénic“, vairuojamas 44 metų moters. Į ligoninę paguldyta nukentėjusi 51 metų moteris.

Vakare (apie pusę devynių) taip pat Vilniuje, Nemenčinės plento ir J. Biliūno gatvės sankryžoje (apšvietimas neįrengtas), per važiuojamąją kelio dalį, pirminiais duomenimis, bėgusį vyrą partrenkė automobilis „BMW 320“, vairuojamas 26-erių vyro. Dėl patirtų sužeidimų į ligoninę paguldytas 64 metų pėsčiasis.

Prieš vienuoliktą ryto Jonavos rajone, Rimkų kaime, Čičinų kelyje, tiesiame ruože nuo kelio į dešinę nuvažiavo ir apsivertė automobilis „Mazda MX-3“. Nukentėjo ir į ligoninę nuvežtas neblaivus 31 metų vairuotojas (nustatytas 2,02 promilės girtumas).

Pavakarę Kauno rajone, Ilgakiemio kaime, kelyje Kaunas–Prienai–Alytus, į kairėn sukti pristabdžiusį automobilį „Opel Astra“ atsitrenkė 54 metų vyro vairuojamas „Renault“ markės automobilis. Nukentėjo pirmojo automobilio 27 metų vairuotojas (nuvežtas į ligoninę).

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia dėmesį, kad šiandien, balandžio 1-ąją, pasak meteorologų, prognozuojami krituliai, daugiausia – sniegas, šlapdriba. Vairuotojai, atsižvelkite į tai, pasirinkite saugų važiavimo greitį, nelenkite, neįsitikinę, kad tai daryti saugu. Būkite atidūs važiuodami per tiltus (viadukus), miškingas vietoves, išvažiuodami iš šalutinio kelio, sukdami į kairę, važiuodami atbulomis. Lėtinkite važiavimo greitį prieš pėsčiųjų perėjas, sankryžas.

Visiems, kurie kelyje, tik saugių kelionių.

Eismo įvykių informacinės sistemos duomenys:

 

2019 metai

2020 metai

Skirtumas

Skirtumas (proc.)

Eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės, skaičius

557

661

104

18,7

Žuvo

44

39

-5

-11,4

Sužeista žmonių

650

758

108

16,6

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-01