2019-11-20 įvykių suvestinė

Lapkričio 20 dieną, trečiadienį, mūsų šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 7 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Sužeisti 8 eismo dalyviai, tarp jų – dviejų mėnesių kūdikis. Susidūrus transporto priemonėms, nukentėjo 4 žmonės, į eismo įvykius pateko 2 pėstieji (1 – pėsčiųjų perėjoje Kaune), taip pat dviračiu per pėsčiųjų perėją važiavęs vaikinas, iš autobuso lipusi moteris. Vienas eismo įvykis – esant šlapiai kelio dangai. Neblaivūs vairuotojai eismo įvykių, kuriuose būtų nukentėję žmonės, pirminiais duomenimis, nesukėlė. Per parą policija iš viso užregistravo 65 eismo įvykius.

Ryte (apie 7.30 val.) Kaune, Ašigalio gatvės ir Šiaurės prospekto sankryžoje, automobilis „Ford Focus“, vairuojamas 37-erių moters, kliudė per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją dviračiu važiavusį vaikiną. Nukentėjo eismo dalyvis, kuriam 21 metai, jis nuvežtas į ligoninę.

Laikinojoje sostinėje pavakarę nukentėjo pėsčioji. K. Donelaičio ir Gedimino gatvių sankryžoje (danga šlapia), degant žaliam šviesoforo signalui, į kairę sukęs 31 metų moters vairuojamas automobilis „Volvo V70“ partrenkė per pėsčiųjų perėją ėjusią pėsčiąją. Nukentėjusi 69 metų moteris nuvežta į ligoninę.

Prieš vidurdienį Zarasų rajone, Dulių kaimo teritorijoje, nuo magistralinio kelio A6 Kaunas–Zarasai–Daugpilis tiesiame ruože nuvažiavo ir į medį atsitrenkė automobilis „Audi A6“. Nukentėjo 54 metų vairuotojas, pirminiais duomenimis, jis nesuvaldė transporto priemonės pablogėjus sveikatai. Vyras paguldytas į ligoninę stebėti.

Popietę Vilniuje, Antakalnio gatvėje, 24 metų vaikino vairuojamas „Toyota Auris“, sukdamas į kairę, nedavė kelio tiesiai važiavusiam automobiliui „Toyota Corolla Verso“, kurį vairavo 32 metų vyras, ir su jo susidūrė. Per eismo įvykį nukentėjo pastarojo automobilio keleivis, dviejų mėnesių berniukas (nuvežtas į ligoninę).

Vakare (apie 19 val.) sostinėje, Jeruzalės gatvėje, viešojo transporto stotelėje, autobusui pradėjus judėti, lipdama iš jo pargriuvo ir susižeidė 72 metų moteris. Nukentėjusioji nuvežta į ligoninę.

Po penktos po pietų Jonavos rajone, Spanėnų kaime, per važiuojamąją kelio dalį draudžiamoje vietoje ėjusį 70 metų vyrą kliudė automobilis „Toyota Corolla“, vairuojamas 50 metų vyro. Sužeidimus patyręs pėsčiasis išvežtas į Kauno klinikas.

Vakare (po šeštos) Prienų rajone, Ignacavos kaime, kelyje Kaunas–Prienai–Alytus, į priekyje važiavusį ir kairėn sukti stabdžiusį automobilį „VW Golf“ atsitrenkė automobilis „Ford Fiesta“. Nukentėjo abiejų automobilių vairuotojai, 67-erių vyras ir 20 metų mergina.

Lietuvos kelių policijos tarnyba prašo eismo dalyvių būti atsakingais, paisyti nustatytos tvarkos kelyje, gerbti ir saugoti ne tik save, bet ir kitus.

Eismo įvykių informacinės sistemos duomenys:

 

2018 metai

2019 metai

Skirtumas

Skirtumas (proc.)

Eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės, skaičius

2 570

2 955

385

15

Žuvo

154

162

8

5,2

Sužeista žmonių

2 977

3 532

555

18,6

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-11-21