2019-10-30 įvykių suvestinė

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, trečiadienį, spalio 30 d., policija užregistravo 75 eismo įvykius, įvykusius mūsų šalies keliuose. Žmonės nukentėjo 12 eismo įvykių metu, 15 žmonių sužeista (nukentėjo 1 nepilnametis). Trečiadienį eismo įvykiuose žuvo 2 žmonės, 52 m. dviračio vairuotojas ir 18-metis automobilio keleivis. Neblaivūs vairuotojai dalyvavo 2 eismo įvykiuose.

Trečiadienio ryte, apie 8.40 val., Rokiškio r., ties Pasubatės k., kelyje Daugpilis–Rokiškis–Panevėžys, šalia kelio, rastas žuvusiojo 52 m, vyro kūnas. Įtariama, kad vyriškį, galimai važiavusį dviračiu, partrenkė ir mirtinai sužalojo nenustatytas automobilis, kuris iš įvykio vietos nuvažiavo. Dėl įvykio policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Trečiadienio vakare, 20.16 val., Vilniuje, Lentvario g., automobilis ,,BMW 530“, vairuojamas neblaivaus (0,92 prom.) 27 m. vyro, nesuvaldytas, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Eismo įvykio metu žuvo 18-metis automobilio keleivis, vairuotojas dėl galvos traumos paguldytas į ligoninę. 

Trečiadienį įvyko dar du eismo įvykiai, vairuotojams nepasirinkus saugaus važiavimo greičio ir nesuvaldytiems automobiliams nuvažiavus nuo kelio, vienas toks įvykis slidžiame kelyje įvyko Širvintų r., magistraliniame kelyje Vilnius–Panevėžys, dar vienas – Skuodo r., krašto kelyje Mažeikiai – Skuodas.

Prienų r., krašto kelyje Antakalnis–Jieznas–Alytus–Merkinė, nepatyręs vairuotojas, lenkdamas kitus automobilius, laiku nepastebėjo automobilio, sustojusio priekyje prieš posūkį į kairę, ir įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, kur susidūrė su kitu automobiliu bei nuo smūgio atsitrenkė į prieš posūkį į kairę sustojusį automobilį, šio įvykio metu buvo sužeisti 41 žmonės.

Trečiadienį žmonės nukentėjo 2 susidūrimų metu, dėl vairuotojų pirmenybės taisyklių nesilaikymo, sukant į kairę ir nepraleidus tiesiai važiavusių automobilių.

Per parą sužeisti 3 pėstieji, Šalčininkų r. buvo sužeista garbaus amžiaus moteris, kuomet į atitvarą, už kurio ji stovėjo, atsitrenkė krovininis autobusiukas, Kaune, Raudondvario pl., buvo partrenkta pėsčiųjų perėja ėjusi moteris. Šiauliuose, Tilžės ir Vytauto g. sankryžoje buvo partrenktas pėsčiasis, per kelią ėjęs degant draudžiamam šviesoforo signalui. Vilniuje, Dzūkų g., buvo partrenkta elektriniu paspirtuku važiavusi mergina.

Eismo įvykių informacinės sistemos duomenys:

 

2018 metai

2019 metai

Skirtumas

Skirtumas (proc.)

Eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės, skaičius

2 418

2 749

331

13,68

Žuvo

145

152

7

4,82

Sužeista žmonių

2 797

3 295

498

17,8

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-11-14