2019-05-13 įvykių suvestinė

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, gegužės 13 d., šalies keliuose įvyko 7 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, 2.41 val., Vilniuje, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, automobiliui susidūrus su netikėtai kelyje pasirodžiusiu briedžiu, buvo sužeista automobilio keleivė.

Ryte, 7.10 val., Kaune, Savanorių pr., iš degalinės išvažiuojantis automobilis nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio motociklo ir su juo susidūrė, nuo smūgio motociklas įčiuožė į priešpriešinę eismo juostą ir atsitrenkė į priešpriešiais važiavusį kitą automobilį. Eismo įvykio metu buvo sužalotas motociklininkas.

Popietę, 13.14 val., Prienų r. Pakuonio mstl. pirminiais duomenimis, teisės vairuoti neturintis neblaivus jaunuolis, neapdraustu, techniškai netvarkingu automobiliu važiuodamas kelkraščiu partrenkė ta pačia kryptimi dviračiu važiavusį vyrą ir jį sužalojo. Dviratininkas buvo pristatytas į ligoninę, automobilio vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į policijos areštinę.

16.03 val., Vilniuje, Fabijoniškių g., automobiliu buvo partrenktas neleistinoje vietoje į važiuojamąją dalį išbėgęs 9 m. berniukas. Vaikas dėl sužalojimų buvo pristatytas į ligoninę, iš kurios išleistas gydytis namuose.

Darbo dienos pabaigoje, 16.25 val., Šalčininkų r., kelyje Šalčininkai–Dieveniškės–Krakūnai, automobiliu buvo partrenkta netikėtai į kelią įbėgusi 11-metė mergaitė. Dėl daugybinių kūno sužalojimų nepilnametė pėsčioji paguldyta į ligoninę.

17.50 val. Anykščių m., Parko g., į automobilį atsitrenkė dviračiu važiavęs 8 m. berniukas. Dėl patirtų sužalojimų vaikas gydymui buvo nuvežtas į Vilniaus vaikų ligoninę.

19.23 val. Kaune, Geležinio Vilko g., iš šalutinio kelio į Savanorių pr., įvažiuojantis automobilis, sukdamas į kairę, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio motociklo ir su juo susidūrė. Įvykio metu buvo sužeistas ir į ligoninės reanimaciją paguldytas jaunas motociklo vairuotojas, taip pat buvo sužeista jo bendraamžė keleivė.

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad šiais metais kas penktas eismo įvykis įvyko dėl pirmenybės taisyklių nesilaikymo važiuojant per sankryžas. Prašome vairuotojų laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų ir į sankryžas įvažiuoti atidžiai, praleisti važiavimo pirmenybę turinčias transporto priemones.

 

 

 

2018 metai

2019 metai

Skirtumas

Skirtumas (proc.)

Eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės, skaičius

889

998

109

12,26

Žuvo

61

54

-7

-11,47

Sužeista žmonių

1031

1211

180

17,45

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-05-14