2018-11-28 įvykių suvestinė

Lapkričio 28 d., trečiadienį, pirminiais duomenimis, keliuose įvyko 7 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 7 žmonės. Pėsčiųjų perėjose partrenkti 3 pėstieji, vienas iš jų – nepilnametis, taip pat buvo partrenkta nenustatytoje vietoje į kelią įbėgusi 9 m. mergaitė, dar viename eismo įvykyje sužeistas nepilnametis keleivis, 4 metų berniukas. Per parą įvyko 12 susidūrimų su laukiniais gyvūnais, susidūrimo su briedžius metu nukentėjo automobilio vairuotojas. Policijoje užregistruoti 62 eismo įvykiai, kuriuose žmonės nenukentėjo, 3 eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai.

7.28 val., Vilniaus rajone, Didžiosios Riešės kaime, Molėtų–Kiparisų g. sankryžoje, 46 m. moteris, vairuodama automobilį „Audi A4“, nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje partrenkė 15-metį pėsčiąjį, kuris dėl patirtų sužalojimų buvo pristatytas į ligoninę.

16.10 val., Vilniuje, Gabijos g., nenustatytoje vietoje į kelią įbėgo 9 m. mergaitė, kurią partrenkė gatve važiavęs automobilis „BMW X3“, kurį vairavo 35 m. moteris. Dėl sumušimų mergaitė iš ligoninės išleista gydytis ambulatoriškai.

Pavakarę, 17.25 val., Ukmergės r. sav. rajoniniame kelyje Anykščiai–Kurkliai–Balninkai–Želva, 34 m. vyras, vairuodamas automobilį „VW Passat“, tamsoje, neapšviestame kelio ruože susidūrė su staiga į važiuojamąją kelio dalį įbėgusiu laukiniu gyvūnu (briedžiu). Vairuotojas dėl patirtų sužalojimų buvo pristatytas į ligoninę, jo automobilis sugadintas nepataisomai, partrenktas briedis nugaišo.

Vakare, 18.34 val., Šiauliuose, Tilžės ir Gegužių g. sankryžoje, automobilį „Opel Zafira“ vairavusi 48 m. moteris, šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje sukdama į kairę, buvo neatidi ir nepraleido tiesiai važiavusio automobilio „VW Sharan“, kurį vairavo 59 m. vyras. Susidūrus automobiliams, buvo sužeistas automobilyje „VW Sharan“ važiavęs keleivis, 4 m. berniukas. Po suteiktos medikų pagalbos vaikas gydomas ambulatoriškai.

18.50 val. Kaune, Panerių g., automobilis „Nissan X-trail“, vairuojamas 37 m. vyro, suko į kairę ir susidūrė su priešpriešiais važiavusiu automobiliu „Audi A6“. Pastarasis po susidūrimo įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su važiavusiu automobiliu „VW Passat“, o į šio automobilio galinę dalį atsitrenkė ta pačia kryptimi važiavęs automobilis „Peugeot“. Eismo įvykio metu nežymiai sužeistas automobilio „VW Passat“ vairuotojas, 51 m. vyras buvo pristatytas į Kauno klinikas.

Eismo įvykių informacinės sistemos duomenys:
 

2017 metai

2018 metai

Skirtumas

Skirtumas (proc.)

Eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės, skaičius

2 728

2 866

138

5,06

Žuvo

176

154

-22

-12,50

Sužeista žmonių

3 178

3 366

188

5,92

 

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia vairuotojų dėmesį į tai, kad užmiesčio keliuose, ypač vėlai vakare, į kelią gali netikėtai įžengti laukiniai gyvūnai. Susidūrimai su dideliais kanopiniai gyvūnais dažnai baigiasi tragiškai, todėl prašome vairuotojų ne tik laikytis leistino važiavimo greičio, bet ir pasirinkti saugų važiavimo greitį.

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2018-11-29