Vyko Automobilių jaunųjų vairuotojų varžybos

Data

2018 05 11

Įvertinimas
0
94a2e4_a08570243eb6474a94e26e449d37c256mv2_d_2014_1274_003.jpg

Gegužės 9 dieną, trečiadienį, Smalininkuose (Jurbarko r.) vyko Automobilių jaunųjų vairuotojų varžybos, kuriose jėgas išmėgino 16–19 metų moksleiviai.

Vieną komandą sudarė keturi dalyviai ir komandos vadovas, o programoje buvo Kelių eismo taisyklių, figūrinio automobilio vairavimo bei estafetės automobiliu rungtys.

Šios varžybos – Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ sudėtinė dalis. Varžybų tikslas – mokyti jaunuosius vairuotojus saugaus, atsakingo ir pagarbaus elgesio kelyje, Kelių eismo taisyklių, tobulinti automobilio vairavimo įgūdžius.

Varžybose rungėsi 10 komandų: Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija, Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Alytaus profesinio rengimo centras, Panevėžio profesinio rengimo centras, Skuodo kaimo verslų, amatų ir paslaugų mokykla, Kretingos technologijos ir verslo mokykla, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla, Alantos technologijos ir verslo mokykla, Smalininkų technologijų ir verslo mokykla, Šiaulių rajono Kuršėnų politechnikos mokykla. Taip pat varžybose (asmeninėje įskaitoje) dalyvavo ir Vilkijos žemės ūkio mokyklos trys jaunieji vairuotojai ir jų vadovas.

Komandinės įskaitos laimėtojai:

1-oji vieta – Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos komanda.

2-oji vieta – Šiaulių rajono Kuršėnų politechnikos komanda.

3-ioji vieta – Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos komanda.

Kelių eismo taisyklių rungties laimėtojai (asmeninė įskaita):

1-oji vieta – Mykolas Jerutis, 2-oji vieta – Kasparas Vilkevičius, 3-ioji vieta – Ugnė Palaitytė. Visi prizininkai – Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo centro atstovai.

Figūrinio automobilio vairavimo rungties nugalėtojai:

1-oji vieta – Aretas Vėgertas, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos komanda.

2-oji vieta – Justas Bakanas, taip pat Smalininkų komandos narys.

3-ioji vieta – Justinas Naujokas, Kuršėnų politechnikos mokyklos komanda.

Dėkojame Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Jurbarko rajono policijos komisariato pareigūnams, padėjusiems teisėjauti varžybose.

 

Informacija iš interneto svetainės www.saugusmokinys.lt