Policijos pareigūnai aplankė vaikučius, kurių gyvenimas tarsi krištolas

Data

2018 04 11

Įvertinimas
0
IMG_6807-01.jpeg

Vakar, balandžio 10-osios, popietė Vilniaus Santaros klinikų Vaikų ligoninės Onkohematologijos skyriuje nebuvo tokia, kaip įprasta. Į susitikimą su vaikais, kurių gyvenimas tarsi krištolas, atvyko policijos pareigūnai – dėdės ir tetos iš Lietuvos kelių policijos tarnybos ir Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“.

Dalyvauti susitikime su pareigūnais galėjo ne visi vaikai ligoniukai... Žingsnelis po žingsnelio – pasakojimu, klausimais, prizais ir dovanėlėmis padrąsinti – vaikų veiduose suspindo šypsenos.

Po jaukaus ir šilto bendravimo, keletas vaikų su tėveliais ir medicinos darbuotojais išlydėjo pareigūnus į lauką, kur fotografavosi, apžiūrėjo policijos transporto priemones. „Aro“ vyrams mažuosius užsikėlus ant pečių, ligoninės kitų skyrių personalo darbuotojos būreliais stovėjo prie langų ir jiems mojo. Po susitikimo policijos pareigūnai buvo paskendę savo mintyse.

Dar tą patį vakarą iš ligoninės gautas laiškelis, kad šiltos emocijos ir patirti įspūdžiai vis dar „vaikšto“ ne tik vaikučių širdelėse, bet ligoninės koridoriuose. Toks tas mūsų gyvenimas, neretai jis – tarsi krištolas...