Paroda „Studijos 2020“: sužinok viską apie policijos pareigūno profesiją

Data

2020 02 06

Įvertinimas
1
2020-04-06-07 Paroda STUDIJOSPD KS.jpg

Šiandien, vasario 6 d., Vilniuje prasidėjo dvi dienas truksianti XVIII tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „STUDIJOS 2020“, kurioje dalyvauja ir profesiją pristato Lietuvos policijos komanda.

Kaip ir kasmet parodoje darbuojasi itin gausi Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) komanda: kursantai, pedagogai ir administracijos darbuotojai. Be LPM komandos Lietuvos policijos stende įsikūrę pareigūnai iš Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rintinės „Aras“, Lietuvos kelių policijos tarnybos, darbuotojai iš Policijos departamento.

Jaunimas, besidomintis policijos pareigūno profesija, užsukęs į Lietuvos policijos stendą galės sužinoti visą informaciją apie stojimo į LPM tvarką, atrankos procesą, taip pat turės galimybę apžiūrėti policijos tarnybinį automobilį, motociklą, susipažinti ir apžiūrėti įvairiausias policijos pareigūnų darbe naudojamas specialiąsias priemones, ginkluotę.

Parodoje dalyvaujantys LPM kursantai mokiniams papasakos, kaip gi jiems sekasi mokytis, kokia jų dienotvarkė mokykloje. Jaunimui, kuris šiemet ruošiasi stoti į LPM, tai yra geriausia galimybė akis į akį pakalbėti su kursantais, kurie ką tik patys praėjo visą stojimo kelią.

Paroda vyksta vasario 6–7 dienomis, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Kviečiame mus aplankyti ir sužinoti daugiau apie policijos pareigūno profesiją. 

 

Policijos departamento prie VRM informacija