Antradienis – ligoninėje mirė dviračio vairuotojas

Data

2020 05 13

Įvertinimas
0
2020-05-12 Atsitr. i stulpa Pasv. r., Joniskelis Polic. z.jpg

Gegužės 12-ąją, antradienį, pirminiais duomenimis, 6-iuose eismo įvykiuose sužeisti 6 žmonės, vienas jų ligoninėje mirė. Esant šlapiai kelio dangai – 2 įvykiai. Užfiksuoti 3 atvejai, kai transporto priemonės susidūrė, 2 atvejai – automobilių nuvažiavimai nuo kelio, į eismo įvykį pateko ir pėsčiasis (pėsčiųjų perėjoje). Neblaivus vairuotojas, pirminiais duomenimis, dalyvavo viename įvykyje. Per parą policijos pareigūnai, pirminiais duomenimis, užregistravo 37 eismo įvykius.

Po aštuntos vakaro, Šakių rajone, Batiškių kaime, kelių Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas ir Šakiai–Prūseliai sankryžoje, 33 metų vyro vairuojamas automobilis „BMW 530D“ partrenkė dviračiu važiavusį žmogų. 18 metų vaikinas, ištiktas komos, buvo paguldytas į ligoninę, kur mirė.

Prieš aštuntą ryto Telšiuose, Nevarėnų miestelyje, kelio vingyje į kairę, į sankasą ir privataus namo tvorą atsitrenkė automobilis „Opel Astra“. Nukentėjo jį vairavęs 19 metų vaikinas.

Prieš vienuoliktą ryto įvyko 2 eismo įvykiai. Raseiniuose, Jurbarko ir Paverkšnio gatvių sankryžoje, iš šalutinio kelio išvažiuodamas 27 metų vyro vairuojamas automobilis „Peugeot Boxer“ nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio „Opel Zafira“ ir su juo susidūrė. Nukentėjo „Opelį“ vairavusi 21 metų mergina (pristatyta į ligoninę).

Šakiuose, V. Kudirkos gatvėje, esant šlapiai kelio dangai, nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje, 48 metų moterį partrenkė automobilis „Seat Alhambra“, vairuojamas 52-ejų vyro. Pėsčioji paguldyta į ligoninę.

Popietę į ligoninę greitosios medicinos pagalbos automobiliu iš namų buvo pristatyta 41 metų moteris. Ji nurodė, kad po septintos ryto, Vilniuje, Laisvės prospekto ir Žemynos gatvės sankryžoje (danga šlapia, šlapdriba), pateko į eismo įvykį, kai jos vairuojamas automobilis „Audi A3“ susidūrė su automobiliu „VW Polo“. Po įvykio vairuotojos užsipildė eismo įvykio deklaraciją. Moteriai, pirminiais duomenimis, paskirtas ambulatorinis gydymas.

Prieš dešimtą vakaro, Pasvalio rajone, Joniškėlyje, Maironio gatvės vingyje į kairę vairuojamo automobilio „BMW 525D“ nesuvaldė neblaivus (1,71 promilės neblaivumas) 21 metų vaikinas. Automobilis nuvažiavo į dešinę pusę, atsitrenkė į elektros stulpą ir užvažiavo ant akmenų. Į ligoninę pristatytas vairuotojas. Kartu važiavęs neblaivus 27 metų vyras (2,7 promilės girtumas), pirminiais duomenimis, nenukentėjo.

Gauta informacija, kad gegužės 12 d. ligoninėje mirė 54 metų vyras, kuris dalyvavo eismo įvykyje Jonavos rajone, Užusalių kaime. Gegužės 2-osios, šeštadienio, pavakarę (apie 17.12 val.), kelyje Išorai–Užusaliai–Būdos, žvyrkelio vingyje į dešinę vairuojamo automobilio „Land Rover Freelander“ nesuvaldė 57 metų vyras. Automobilis įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Žuvo 59 metų moteris ir 52-ejų vyras. Sužeistas minėtas keleivis paguldytas į ligoninę. Nukentėjo ir vairuotojas, jis, pirminiais duomenimis, buvo neblaivus.

Lietuvos kelių policijos tarnyba dar kartą atkreipia visų dėmesį, kad alkoholio vartojimas ir dalyvavimas viešajame eisme yra nesuderinami dalykai. Atminkime, kad vienas neatsakingas žingsnis gali sukelti tragiškus padarinius.

Eismo įvykių informacinės sistemos duomenys:

 

2019 metai

2020 metai

Skirtumas

Skirtumas (proc.)

Eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės, skaičius

902

857

-45

-5

Žuvo

53

53

0

0

Sužeista žmonių

1 072

984

-88

-8,2