Antradienį eismo įvykiuose sužeisti 3 pėstieji, atšvaitų nesegėjusi moteris atsidūrė reanimacijoje

Data

2018 01 10

Įvertinimas
0
20180109.jpg

Praėjusią parą, sausio 9-ąją, antradienį, mūsų šalies keliuose įvyko 5 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Sužeisti 5 žmonės, tarp jų 1 nepilnametis (pėsčiasis). Įvykiuose nukentėjo 3 pėstieji (2 iš jų – pėsčiųjų perėjose) ir 2 vairuotojai.

Per parą policija užregistravo 38 techninius eismo įvykius, 4 įvykiuose dalyvavo neblaivūs asmenys. Policijos pareigūnai nustatė 7 neblaivius vairuotojus, vieno vairuotojo girtumas viršijo 1,5 prom. Išaiškinta 17 neblaivių dviračių vairuotojų, nustatyta 90 pėsčiųjų ir dviratininkų padarytų Kelių eismo taisyklių pažeidimų, 290 pažeidimų padarė automobilių vairuotojai.

Ryte, 6.55 val. Kaune, Raudondvario pl., 48 m. moteris, vairuodama automobilį „Opel Zafira“, sukdama į kairę, nepraleido priešpriešine eismo juosta tiesiai važiavusio automobilio „Toyota Hilux“ ir su juo susidūrė. Susidūrimo metu „Opel Zafira“ vairuotoja buvo sužeista, moteris gydoma ambulatoriškai.

Taip pat Kaune, prieš pat vidurdienį, 11.40 val., Sukilėlių pr. ir Lazūnų g. sankryžoje, 64 m. vyro vairuojamas automobilis „Opel Vectra“, sukdamas į kairę susidūrė su tiesiai važiavusiu automobiliu „Chrysler Voyager“. Susidūrimo metu buvo sužeistas pastarojo automobilio vairuotojas, vyras gydomas ambulatoriškai.

Popietę, apie 15.10 val., Trakų r., kelyje Trakai – Rūdiškės – Pivašiūnai – Alytus, piliečio atsakingumas padėjo sulaikyti neblaivų vairuotoją. Policija gavo pranešimą apie įtartinai važiuojantį automobilį „VW Golf“, kuris buvo sustabdytas Trakų r., netoli Žukiškių kaimo. Pareigūnai nustatė, kad automobilį vairuoja visiškai girtas 53 m. vyras, jam buvo nustatytas 2,78 prom. girtumas. Vairuotojas buvo sulaikytas, jam gresia baudžiamoji atsakomybė.

Sutemus, 17.15 val. Šiauliuose, Vytauto ir P. Višinskio gatvių sankryžoje, pėsčiųjų perėjoje automobilis „Porshe Cayenne“, vairuojamas 28 m. vyro, kairės pusės veidrodėliu kliudė į pėsčiųjų perėją įbėgusį 7 m. berniuką, kuris krisdamas atsitrenkė į prieš perėją sustojusį ir pradėjusį važiuoti automobilį „Audi A4“. Sužeistas vaikas buvo paguldytas į ligoninę.

Pavakarę, apie 17.40 val., Alytaus r., kelyje Trakai – Rūdiškės – Pivašiūnai – Alytus, 69 m. vyro vairuojamu automobiliu „Toyota Avensis“, tamsoje, neapšviestame kelio ruože buvo partrenkta staiga į kelio važiuojamąją dalį nenustatytoje vietoje įžengusi 50 m. pėsčioji, kuri nesegėjo jokių šviesą atspindinčių elementų, nedėvėjo šviesą atspindinčios liemenės. Dėl daugybinių sužalojimų moteris gydoma ligoninės reanimacijos skyriuje.

18.30 val., Šiauliuose, Aido ir Dainų g. apšviestoje sankryžoje, 60 m. moteris, vairuodama automobilį „Honda Civic“, sukdama į dešinę nepastebėjo per perėją ėjusios 56 m. pėsčiosios ir ją partrenkė. Dėl sužalojimų pėsčioji gydoma ambulatoriškai.

 

 

2017 metai

2018 metai

Skirtumas

Skirtumas

(proc.)

Eismo įvykių skaičius

44

92

48

109

Žuvo žmonių

4

8

4

100

Sužeista žmonių

51

102

51

100